مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: در راه اجرای صحیح قانون، دفاع از حق و بیت المال تا مرز شهادت پیش خواهیم رفت و هیچ تطمیع و تهدیدی ما را از مسیر درست منحرف نخواهد کرد. به گزارش پایگاه خبری رو در رو نیوز ، ارسلان غمگین روز ۲۵ مرداد ماه در جلسه […]

 • مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: در راه اجرای صحیح قانون، دفاع از حق و بیت المال تا مرز شهادت پیش خواهیم رفت و هیچ تطمیع و تهدیدی ما را از مسیر درست منحرف نخواهد کرد.

  به گزارش پایگاه خبری رو در رو نیوز ، ارسلان غمگین روز ۲۵ مرداد ماه در جلسه توانمندسازی فرماندهان پایگاه های بسیج تابعه حوزه بسیج ادارات شهید رجایی استانداری خوزستان برگزار شد، با تبریک سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، اظهار کرد: ما دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم، باید بسیجی وار، جهادی و تمام قد در اجرایی کردن تفکر بسیجی حرکت کنیم و به مباحث تئوری جامعه عمل بپوشانیم.
  وی افزود: در مدت زمان کمتر از یک سال که لباس خدمت به مردم را به تن کرده ام، دست جریان ها و افرادی را از دست اندازی به بیت المال و تضییع حقوق دیگران قطع کرده ایم و با مقاومت هایی از سوی این افراد مواجه شده ایم.
  غمگین ادامه داد: اجرای صحیح قانون، دفاع از حق و بیت المال خط قرمز ما است و در این راه تا مرز شهادت پیش خواهیم رفت و هیچ تطمیع و تهدیدی ما را از مسیر حق منحرف نخواهد کرد؛ همان طور که اخیرا یکی از همکاران ما در حوزه تعاون را به دلیل اصرار به اجرای صحیح قانون پس از کار ساز نیفتادن رشوه دو میلیارد تومانی مورد ضرب و شتم قرار دادند و اموال وی را تخریب کردند، اما باز هم مقاومت کرد و دست از اجرای درست قانون بر نداشت.
  وی این اقدام را نشانه اجرای عملی تفکر بسیجی دانست و گفت: باید تفکر بسیجی و جهادی به صورت عملی در کردار و رفتار ما نهادینه شود.
  غمگین‌ در پایان با اشاره به عادی سازی روابط کشور امارات با رژیم غاصب اسرائیل، خاطر نشان‌ کرد: ملت ها در طول تاریخ نشان داده اند که در برابر تصمیم های نادرست دولت ها ایستاده اند همان طور که در مصر پس از عادی سازی روابط با اسرائیل مردم زیر بار نرفتند و اعتراض کردند، پیش بینی می کنم این رخداد برای کشور امارات متحده عربی نیز رخ دهد و مردم مسلمان و عرب این کشور به این اقدام اعتراض کنند.
  گفتنی است: در این جلسه جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر، مدیرکل و فرمانده حوزه بسیج ادارات، مدیرکل حراست استانداری و اعضای شورای حوزه بسیج ادارات شهید رجایی استانداری حضور داشتند.