عضو هیئت‌‌مدیره شرکت فولاد اکسین گفت: پروژه بزرگ خط انتقال نفت گوره به جاسک باعث شده تا فولاد اکسین در صنعت نفت و گاز منبعد به عنوان یک ستون اصلی شناخته شود و خود را به بازیگر اصلی این صنعت تبدیل کند. به گزارش پایگاه خبری رو در رو نیوز ، ایزدیان عضو هیئت مدیره این […]

 • عضو هیئت‌‌مدیره شرکت فولاد اکسین گفت: پروژه بزرگ خط انتقال نفت گوره به جاسک باعث شده تا فولاد اکسین در صنعت نفت و گاز منبعد به عنوان یک ستون اصلی شناخته شود و خود را به بازیگر اصلی این صنعت تبدیل کند.

  به گزارش پایگاه خبری رو در رو نیوز ، ایزدیان عضو هیئت مدیره این شرکت در گفت‌وگویی اظهار داشت: در دو سال گذشته اتفاقات خوب و مبارکی در فولاد اکسین رخ داده وقتی شاخص‌های این موفقیت را با قبل از سال ۹۸ مقایسه می‌کنیم تغییرات صورت گرفته کاملا محسوس است.
  وی افزود: یکی از گام‌های خوبی که برداشته شده تسویه تمام تعهداتی ست که شرکت از سال‌های قبل نسبت به مشتریان داشته و با تلاش زیاد اکنون به نقطه صفر آن رسیده‌ایم.
  عضو هیئت‌‌مدیره شرکت فولاد اکسین اشاره کرد: پروژه بزرگ خط انتقال نفت گوره به جاسک باعث شده تا فولاد اکسین در صنعت نفت و گاز منبعد به عنوان یک ستون اصلی شناخته شود و خود را به بازیگر اصلی این صنعت تبدیل کند. تلاش برای رسیدن به شاخص اسمی تولیدات فولاد اکسین ازجمله اهداف آتیه شرکت است و دستیابی به شاخص اسمی با تلاش و کوشش مجموعه فولاد اکسین اعم از هیئت مدیره، مدیرعامل، پرسنل، کارگران، دور از انتظار نیست.
  ایزدیان در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان کرد: راه‌اندازی پروژه فولادسازی برای تکمیل زنجیره ی فولاد در جنوب کشور بسیار ضروری است؛ چراکه با راه‌اندازی این طرح فولاد اکسین، به اشتغال خوزستان کمک شایانی می‌شود، سودآوری و ارزش افزوده و تامین مواد اولیه شرکت تضمین می‌شود. طرح فولادسازی همه مجوزهای محیط زیستی آن صادر شده و امیدوار هستیم که همه تلاش کنند تا این پروژه به بهره‌برداری برسد و ما شاهد ارزآوری بیشتر برای کشور و سودآوری بیشتر برای سهامداران که بازنشستگان، سپرده‌گذاران و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی هستند، شود.
  وی در پایان عنوان کرد: از همه عوامل مجموعه فولاد اکسین به خاطر تلاش‌های صورت گرفته و کسب پیروزی‌های کثیر تشکر و قدردانی می‌کنم.