به اطلاع هم استانی های ارجمند در شهرستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز میرساند با توجه به استقبال بالای مردم از واکسیناسیون و در پی اتمام موجودی واکسن ، پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون به صورت موقت از فردا چهارشنبه ۲۷ مرداد تا پایان هفته جاری تعطیل خواهند بود. لازم به ذکر است […]

  • به اطلاع هم استانی های ارجمند در شهرستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز میرساند با توجه به استقبال بالای مردم از واکسیناسیون و در پی اتمام موجودی واکسن ، پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون به صورت موقت از فردا چهارشنبه ۲۷ مرداد تا پایان هفته جاری تعطیل خواهند بود. لازم به ذکر است به محض ورود محموله جدید، واکسیناسیون از سر گرفته میشود که در این رابطه متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

    شایان ذکر است تاکنون ۸۱۴۳۳۰ نفر در محدوده دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز واکسن کرونا دریافت کرده اند که از این تعداد ۱۵۶۴۷۱ نفر هر دو دوز واکسن را تزریق کرده اند. هم استانی های ارجمند میتوانند با مراجعه به وبسایت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به آدرس www.ajums.ac.ir در جریان آمار روزانه تزریق واکسن در شهرستان های تابعه دانشگاه قرار بگیرند.