شهردار اهواز بر آمادگی کامل برای دفع به موقع آبهای سطحی پس از بارش های پاییزی کلانشهر اهواز با اشاره به احتمال در پیش بودن بارندگی های پاییزی، اظهار داشت: دفع آبهای سطحی پس از بارندگی ها در اهواز یکی از مهمترین معضلات این شهر است که مشکلات بسیاری برای مردم درپی دارد. به گزارش […]

  • شهردار اهواز بر آمادگی کامل برای دفع به موقع آبهای سطحی پس از بارش های پاییزی کلانشهر اهواز با اشاره به احتمال در پیش بودن بارندگی های پاییزی، اظهار داشت: دفع آبهای سطحی پس از بارندگی ها در اهواز یکی از مهمترین معضلات این شهر است که مشکلات بسیاری برای مردم درپی دارد.

    به گزارش پایگاه خبری رو در رو نیوز؛ جلسه بررسی مشکلات دفع آبهای سطحی با حضور شهردار کلانشهر اهواز، معاونین و مدیران مناطق برگزار شد.

    در این نشست رضا امینی شهردار کلانشهر اهواز با اشاره به احتمال در پیش بودن بارندگی های پاییزی، اظهار داشت: دفع آبهای سطحی پس از بارندگی ها در اهواز یکی از مهمترین معضلات این شهر است که مشکلات بسیاری برای مردم درپی دارد.

    وی افزود: پذیرفته نیست بعد از چند سال درگیری با مشکلات دفع آبهای سطحی، هنوز هم آمادگی لازم را با توجه به شرایط موجود نداشته باشیم.

    امینی گفت: مدیران شهرداری باید به این نکته توجه کننده که برای حل مشکلات مردم در بحران ها و معضلاتی مانند آبهای سطحی حتی اگر فراتر از قانون عمل کنند، هیچ کس آنها را بازخواست نخواهد کرد.

    شهردار کلانشهر اهواز خاطرنشان کرد: باید خدمت به مردم را کار برای خدا بدانیم و در مواقع بحرانی با تمام توان پای کار به دور از دوربین ها و نمایش ها، در وسط میدان باشیم.

    وی افزود: برای بحران هایی مانند دفع آبهای سطحی، سه مرکز پشتیبانی در شرق، غرب و شمال شهر تشکیل خواهیم داد که متشکل از مدیران مناطق و سازمان ها با تمامی امکانات در اختیار است تا اینگونه کار تقسیم شده و بهتر بتوان به مشکلات رسیدگی کرد.

    امینی گفت: مدیران مناطق نیز باید تیم هایی متشکل از افرادی پای کار و جهادی تشکیل دهند تا در شرایط بحرانی مشکلی از بابت حضور به موقع و مستمر مدیران در کف میدان نداشته باشیم.