مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی خوزستان در ایام تعطیلات نوروز (۲۶ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۱) به ۱۸۰ هزار نفر خدمات درمانی ارایه کردند. به گزارش پایگاه خبری رد در رد نیوز، مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: از مجموع مراجعه کنندگان به مراکز درمانی تامین اجتماعی خوزستان ۱۷۶ هزار و ۴۰۰ نفر به […]

 • مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی خوزستان در ایام تعطیلات نوروز (۲۶ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۱) به ۱۸۰ هزار نفر خدمات درمانی ارایه کردند.

  به گزارش پایگاه خبری رد در رد نیوز، مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: از مجموع مراجعه کنندگان به مراکز درمانی تامین اجتماعی خوزستان ۱۷۶ هزار و ۴۰۰ نفر به صورت سرپایی، ۲ هزار و ۸۴۸ نفر در بخش‌های مختلف بستری و ۲۶۳ نفر تحت اعمال جراحی قرار گرفتند.

  امیرحسین بنی احمد همچنین به تولد ۲۸۵ نفر نوزاد در ایام نوروز در مراکز تامین اجتماعی خوزستان اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۱۸۱ نوزاد به صورت طبیعی چشم به جهان گشودند.

  بنی احمد با اشاره به حضورگسترده مسافران نوروزی و زایران راهیان نور در خوزستان بیان کرد: مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان اقدام به تشکیل کمیته ویژه استقبال از میهمانان نوروزی و زایران سرزمین نورکرد.

  وی افزود: در منطقه عملیاتی طلاییه یک درمانگاه موقت راه اندازی شد که از شروع تعطیلات نوروزی تا روز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ با برخورداری از حضور ۱۱ پزشک، ۱۱ پرستار و آمبولانس و راننده فعال و به یک هزارو ۲۱۱ نفر از زایران خدمات درمانی سرپایی ارایه شد.

  ۲۴ درمانگاه، دی کلینیک، پلی کلینیک و هفت بیمارستان تامین اجتماعی به حدود ۲.۵ میلیون نفر از جمعیت ۴.۷ میلیون نفری خوزستان خدمات پزشکی و بهداشتی ارایه می‌کنند.