به علت شرایط خطرناک جوی در خوزستان، به تمامی یگان‌های ناوبری اورژانس ۱۱۵ استان  دستور آماده باش صد درصد داده شد. به گزارش پایگاه خبری رو در رو؛ مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: این مرکز به دنبال وقوع گرد و خاک در خوزستان در […]

 • به علت شرایط خطرناک جوی در خوزستان، به تمامی یگان‌های ناوبری اورژانس ۱۱۵ استان  دستور آماده باش صد درصد داده شد.

  به گزارش پایگاه خبری رو در رو؛ مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: این مرکز به دنبال وقوع گرد و خاک در خوزستان در حال آماده‌باش، و با تمام امکانات آماده خدمات رسانی به بیماران تنفسی است.

  شرهانی افزود: ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس در مرکز شهر اهواز،  دو دستگاه موتور سیکلت در سطح شهر مستقر و تمام آمبولانس‌های شهری و جاده‌ای این مرکز در استقرار و آماده باش کامل هستند.

  وی اظهار داشت: با توجه به احتمال افزایش بیماران قلبی و عروقی، تمامی پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی دانشگاه به حالت آماده باش کامل در آمدند.

  مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: از مردم می‌خواهیم از انجام فعالیت‌های غیر ضروری خارج از منزل خودداری کنند و در صورتی که نیاز به خروج ضروری از منزل دارند حتماً از ماسک مناسب استفاده کنند.

  وی در پایان اظهار داشت: شهروندان در صورت بروز هر گونه مشکل تنفسی یا قلبی عروقی، با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفته یا به مراکز درمانی مراجعه کنند.