عملیات نگهداری در ۹۰ کیلومتر از راه‌های اصلی، فرعی، روستایی و بزرگ راه استان خوزستان در اردیبهشت ماه امسال اجرا شد. به گزارش پایگاه خبری رو در رو؛ سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به اجرای عملیات نگهداری در ۹۰ کیلومتر از جاده‌های استان در اردیبهشت ماه امسال گفت: […]

  • عملیات نگهداری در ۹۰ کیلومتر از راه‌های اصلی، فرعی، روستایی و بزرگ راه استان خوزستان در اردیبهشت ماه امسال اجرا شد.

    به گزارش پایگاه خبری رو در رو؛ سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به اجرای عملیات نگهداری در ۹۰ کیلومتر از جاده‌های استان در اردیبهشت ماه امسال گفت: ۱۶.۵ کیلومتر درزگیری، ۵۵ کیلومتر لکه گیری، ۴.۷ کیلومتر روکش آسفالت بزرگراه و ۱۴ کیلومتر روکش آسفالت راه فرعی روستایی با اعتباری بیش از ۵۴۳ میلیارد ریال انجام شد.

    مرتضی بهداروندی افزود: همچنین در این مدت ۲۵۰ کیلومتر خط کشی راه، ۲ کیلومتر ارتقاء گاردریل، ۰.۵ کیلومتر ساخت روشنایی، نصب ۹ هزار عدد بازتاب ایمنی، یک هزار و ۷۰۰ عدد تابلو علائم و ۱۲۰ متر مربع تابلوی اطلاعاتی با اعتباری افزون بر ۵۵ میلیارد ریال در طول راه‌های استان اجرایی شد.

    وی با اشاره به تعمیر و ساخت ۲ دستگاه ابنیه فنی در اردیبهشت امسال، ادامه داد: اجرای طرح‌های راهداری به صورت مستمر در طول محور‌های استان در حال انجام است.